KurumsalBakan ve Yöneticiler Müsteşar Yardımcıları

Müsteşar Yardımcıları

 

Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
Raci KAYA 27.12.2016 Halen bu görevdedir.
Hayrettin DEMİRCAN 09.12.2016 Halen bu görevdedir.
Raci KAYA (Vekaleten) 16.08.2016 27.12.2016
Hayrettin DEMİRCAN (Vekaleten) 02.08.2016  09.12.2016
Ahmet GENÇ 23.02.2015  Halen bu görevdedir. 
Taşkın TEMİZ (Vekaleten) 03.11.2015  16.08.2016 
Cavit DAĞDAŞ 23.09.2016  01.08.2016 
Feridun BİLGİN 26.07.2010 29.04.2014 
Nevzat BAHRAN 08.10.2004 15.06.2010
Nevzat BAHRAN (Vekaleten) 17.05.2004 08.10.2004
Burhanettin AKTAŞ 28.04.2004 22.10.2015 
Burhanettin AKTAŞ (Vekaleten) 22.08.2003 28.04.2004
Mehmet Aydın KARAÖZ 05.01.2001 22.07.2003
Recep Hakan ÖZYILDIZ 05.01.2001 28.07.2003
Ali Teoman KERMAN 30.07.1999 31.08.2000
Ayşe DÖNMEZER 30.07.1999 28.11.2000
Mustafa Ferhat EMİL 06.08.1997 22.07.2003
Osman TUNABOYLU 29.07.1997 12.07.1999
İhsan FEYZİBEYOĞLU 09.09.1996 29.07.1997
İhsan FEYZİBEYOĞLU 18.03.1996 09.09.1996
Mehmet Bülent ÖZGÜN 23.12.1994 15.03.1996
Cüneyt SEL 23.12.1994 06.07.1999
Nevzat SAYGILIOĞLU 23.12.1994 30.07.1997